Rihanna'dan Sevgililer Günü hediyesi!

Bir marka adı altında uzun süredir tasarım yapan Rihanna, bu kez başka bir marka adına Sevgililer Günü için çorap tasarladı. Çorapların tanesi 510 TL!

Kadın

Rihanna'dan Sevgililer Günü hediyesi! Rihanna'nın abartıdan hoşlandığını hepimiz biliyoruz. Ünlü şarkıcı Rihanna, Sevgililer Günü için bir marka adına çorap koleksiyonu hazırladı. Koleksiyon bej, bordo ve gri olmak üzere üç renkten oluşuyor.


Taşlarla süslü çoraplar pek çok kişinin ilgisini şimdiden çekse de bazı kesimler tasarımı abartılı buldular. Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın 'Abartı Kraliçesi' olduğunu düşünürsek, abartılı çoraplar tam da onun tarzını yansıtmış.


Pırıltılı materyallerin kullanıldığı koleksiyondaki çorapların üzerinde yer alan mücevher görünümlü aksesuarların hepsi el yapımı. Sevgilinize özel bir hediye almak istiyorsanız cüzdanı açmanız gerekebilir. Zira çorapların tanesi 510 TL’den satılıyor!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: