Rihanna'nın kuzeni öldürüldü!

Müzik dünyasının başarılı yıldızı Rihanna'nın kuzeni vurularak hayatını kaybetti.

Dünya Magazin

Rihanna'nın kuzeni öldürüldü! Dünya starı Rihanna dün gecce katıldığı partiden paylaştığı fotoğraflarla dünya basınında yer ederken, ünlü isimden acı haber geldi. Geccenin sonunda hayatının en büyük acısını yaşayan dünya starı kuzeni Tavon Kaiseen Alleyne sokakta vurularak öldürüldüğünü öğrendi.

Ünlü şarkıcının 21 yaşındaki kuzeni Tavon Kaiseen Alleyne, Rihanna'nın da bulunduğu bir partide Noel'i kutladıktan birkaç saat sonra sokakta vurularak hayatını kaybetti.


Polisin açıklamasına göre olay Rihanna'nın doğum yeri olan Barbados'un St. Michaels adlı bölgesinde meydana geldi. Rihanna ve diğer aile bireylerinin de katıldığı bir partide Noel kutlaması yapan genç adam, dönüş yolunda sokakta yanına yaklaşan bir adam tarafından silahla vurularak öldürüldü.


Kimliği henüz bilinmeyen adamın Rihanna'nın kuzeni Alleyne'e birkaç el ateş ettiği belirlendi.

Ünlü şarkıcı kuzeninin kaybından dolayı hissettiği acıyı sosyal medyadan duyurdu. Rihanna, kuzeniyle birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşıp, Noel'i birlikte kutladıklarını ve Alleyne'in sıcaklığını hala hissettiğini belirtti.

Rihanna, "İnanamıyorum, daha dün gece kollarımdaydın. Senin bedeninin sıcaklığını son kez hissediyor olduğumu bilemezdim" notuyla paylaştı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: