Rihanna'nın o paylaşımı rekora koştu!

Dünya starı olan Rihanna'nın geçtiğimiz günlerde doğum günüydü. Instagram hesabından çocuklu fotoğrafını paylaşan dünya yıldızı beğeni yağmuruna tutuldu.

Dünya Magazin

Rihanna'nın o paylaşımı rekora koştu! Geçtiğimiz günlerde dünya starı Rihanna'nın doğum günüydü. Rihanna , Instagram hesabın çocukluk fotoğrafını paylaştı. 5 milyona yakın beğeni alan gönderi 150 bine yakın yorum aldı. Gönderisinde annesine teşekkür eden Rihanna "10958 gün önce, annem tek kızı için ilk kez anne oldu! Bugün senin doğum günün olduğu gibi benim de doğum günüm! Seni seviyorum anne! Beni taşıdığın için, beni doğurduğun, yükselttiğin, beni desteklediğin, bana öğrettiğin her şey için ve koşulsuz olarak beni sevdiğin için teşekkür ederim! Bugün olduğum her şey senin olduğun her şey yüzünden! Ruhumu sana gönderdiği için Tanrı'ya şükrediyorum! Sen en büyüksün! Teşekkür ederim!" notunu düştü.

İşte Rihanna'nın o paylaşımı:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: