Rita Ora'nın tercihi!

Dünya starlarının büyük beğeniyle sıklıkla seçtiği ünlü Türk markası Dice Kayek, bu sefer de Londralı yetenekli şarkıcı Rita Ora tarafından “Özgürlüğün 50 Tonu” filminin tanıtım turnesinde tercih edildi.

Kadın

Rita Ora'nın tercihi! Londralı, 27 yaşındaki yetenekli şarkıcı Rita Ora, “Elli Ton” roman üçlemesinin sinema adaptasyonları olan “Grinin 50 Tonu” ve “Karanlığın 50 Tonu”nun ardından şimdi de serinin son filmi olan “Özgürlüğün 50 Tonu” filminde rol aldı.

Filmin soundtrack’indeki tema müziği dahil şarkıları da seslendiren Rita Ora, filmin galası için geldiği New York’ta, Dice Kayek couture takımı ile çok konuşulurken, basın turunun bir sonraki ayağı olan Paris’te de yine tercihini Dice Kayek’ten yana yaptı.

Rita Ora, Paris’te basının karşısına Dice Kayek kırmızı saten couture elbise ile çıktı. Verdiği röportajların tamamında bu kıyafeti giyen Rita Ora, Instagram hesabında da bu şık kıyafeti paylaştı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: