Rıza Kocaoğlu: “Çukur Otizmin Farkında!”

'ÇUKUR' dizisinde Aliço karakterini canlandıran Rıza Kocaoğlu sosyal medya hesabı Instagramdan “Çukur Otizmin Farkında” sloganıyla otizm konusunda farkındalığı geniş kitlelere yaymayı hedefleyen dizi, birbirinden farklı çalışmalara imza atıyor.

Magazin

Rıza Kocaoğlu: “Çukur Otizmin Farkında!” Pazartesi günleri Show TV'de ekranlara gelen 'ÇUKUR' dizisinde Aliço karakterini canlandıran oyuncusu Rıza Kocaoğlu sosyal medya hesabı Instagramdan "ÇUKUR OTİZMİN FARKINDA 10 saniye düşünür müsünüz lütfen? Çevrenizde göz teması kuramayan bir çocuk var mı? Eğer böyle bir çocuk tanıyorsanız, o çocuk otizmli olabilir. Otizmin diğer belirtileri ve ayrıntılı bilgi için Tohum Otizm Vakfı'nı arayabilirsiniz." notuyla paylaşımda bulundu. Takipçileri ve bir çok kişi tarafından kısa sürede büyük ilgi topladı.

İşte Rıza Kocaoğlu'nun paylaştığı o video:

Video yüklenemedi...Dilan Çiçek Deniz otizmli çocuklarla bir araya geldi!

Dilan Çiçek Deniz otizmli çocuklarla bir araya geldi!Tohum Otizm Vakfı ve Show TV ile “Çukur Otizmin Farkında” sloganıyla otizm konusunda farkındalığı geniş kitlelere yaymayı hedefleyen dizi, birbirinden farklı çalışmalara imza atıyor.

Bir ilişkisi daha bitti!

Bir ilişkisi daha bitti!Çukur'da taşlar yerinden oynayacak!

Çukur'da taşlar yerinden oynayacak!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: