RIZA KOCAOĞLU HANGİ DİZİDE OYNAYACAK?

Kuzey Güney'de Ali karakterini canlandıran Rıza Kocaoğlu'nun yeni sezonda hangi dizide oynayacağı kafaları karıştırdı.

Magazin

RIZA KOCAOĞLU HANGİ DİZİDE OYNAYACAK? 'Kuzey Güney'in sezon finalinde Kuzey karakterinin baş düşmanı Ferhat tarafından vurulan Ali karakterinin öldüğü ve Rıza Kocaoğlu'nun diziden ayrıldığı iddia edilmişti.

Rıza Kocaoğlu'nun yeni sezonda Kenan İmirzalioğlu'nun yeni dizisi Karadayı'da oynayacağı haberleri basında yer bulmuştu. atv kanalında fragmanları dönmeye başlayan Karadayı dizisinin oyuncu listesinde Kenan İmirzalioğlu, Çetin Tekindor, Bergüzar Korel ve Melike İpek Yalova'nın isimlerinin yazarken, Rıza Kocaoğlu'nun adının yer almaması ise dizinin sevenleri tarafından bir umut olarak görüldü.

Ay Yapım, Kuzey Güney dizisi oyuncuları için yeni sezondaki yol haritasının anlatıldığı bir toplantı yaptı. Basında gizli gerçekleşen bu toplantının sürprizi ise Rıza Kocaoğlu'ydu. Dizide canlandırdığı karakterin öldüğü ve Kuzey Güney'den ayrıldığı iddia edilen Kocaoğlu'nun orada olması, gelecek sezon da kadroda olma ihtimalini kuvvetlendirdi.

YENİ SEZONU EFSANE OLACAK

Kuzey Güney dizisinin sevenlerinin içinde bir umut oluşturan bu iki durum, Ali'nin diziye devam edeceği şeklinde yorumlandı. Son sahnede vurulan Ali'nin yeni sezonun ilk bölümünde yaralı hastaneye kaldırılacağı iddia edildi.

'KUZEY GÜNEY' FİNAL SAHNESİ;

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: