Rıza Kocaoğlu: Yakışıklı jönler dede içlikleri giyiyor

"İçerde" dizisinin sevilen oyuncusu Rıza Kocaoğlu, ödüllü oyunu "Ormanlardan hemen önceki gecce" ile Best FM’de Yasemin Şefik’in konuğu oldu.

Magazin

Rıza Kocaoğlu: Yakışıklı jönler dede içlikleri giyiyor "Ezel", "Karadayı", "Kuzey Güney", "İçerde"... gibi dizilerde rol alan sevilen oyuncu; "İçerde aksiyon durumu yakaladık. Ben seviyorum; koşayım, döveyim, vurayım. Aslında naif bir balık burcuyum. İyi biriyim ben."

KATİL ROLÜYLE İÇERDE DİZİSİNDE ROL ALAN RIZA KOCAOĞLU, SİLAHLARDAN NEFRET EDİYOR!

Yasemin Şefik’in “İyi adam döver misin Rıza?” sorusu üzerine; “ Yok ya ben sevmem. Silah falan nefret ederim. Mezun oldum geldim İlk gün sette elime silahı verdiler. Hatta “labirent” filminde poligona gittik. Barut kokusundan tansiyonum düştü. Çocukken gençken kavga dövüş oluyordu. Ama bu yaştan sonra olmaz.”


YAKIŞIKLI JÖNLER DEDE İÇLİKLERİ GİYİYOR!

Kenan İmirazlıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Nejat İşler, Çağatay Ulusoy gibi yakışıklı jönlerle kamera karşısına geçen başarılı oyuncu Rıza Kocaoğlu; "Bütün o gördüğünüz karizmatik jönler, üşümemek için çekimlerde dede içlikleri giyiyor.” kahkahalarla anlattı.

Oyunculukla ilgili özel çalışmalar yapan ve tahmin edilemezliğin peşinde olduğunu anlatan Rıza Kocaoğlu "Tuhaf bir kariyer oluşumum var. İkinci adamım rollerde ama öyle de görünmüyor. Asla yedekte kalmıyorum. Sahanın hep içindeyim." dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: