Robbie Williams ve Ayda Field çifti üçüncü kez anne-baba oldu!

İngiliz şarkıcı Robbie Williams ile Türk asıllı eşi Ayda Field, üçüncü kez anne-baba oldu.

Dünya Magazin

Robbie Williams ve Ayda Field çifti üçüncü kez anne-baba oldu! İngiliz şarkıcı Robbie Williams ile Türk asıllı eşi Ayda Field, üçüncü kez anne-baba olmanın heyecanını yaşadı. Çiftin Theodora ve Charlton isimli iki çocuğundan sonra bu kez de Colette (Coco) isimli bir kız çocuğu oldu. Ayda Field, mutlu haberi Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile duyurdu.


Field, paylaştığı fotoğrafa şu duygusal sözleri not düştü:

"Bir süredir çok gizli bir sırrı taşıyorduk ve nihayet bunu sizinle paylaştığımız için çok mutluyuz! Bir kızımız oldu... Dünyaya hoş geldin Colette (Coco) Josephine Williams!! Seni dünyaya getirebilmek oldukça uzun ve farklı bir yolculuktu, bu yüzden seni sır olarak sakladık. Aile her şekilde gelir ve biyolojik olarak bizim olan bu küçük hanım, sonsuza dek minnettar olacağımız inanılmaz bir anne tarafından taşınırdı. Hayatımızdaki bu güzel kıza sahip olduğumuz için bulutların üstündeyiz ve bunu mümkün kılan bir dünyada yaşadığımız için minnettarız. Teddy ve Charlie'de olduğu gibi, Coco'nun gizliliğine saygı duymanızı ve 5 kişilik yeni ekibimizle birlikte kocaman ailemizin sizlerle birlikte büyümesini rica ediyoruz!"

Robbie Williams sinemalarda!

Robbie Williams sinemalarda!Robbie Williams'dan şok açıklamalar!

Robbie Williams'dan şok açıklamalar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: