Rober Hatemo geri döndü!

Uzun zamandır sessizliğe bürünen Rober Hatemo 4 yıl aradan sonra “Pabucumun Dünyası” ile sevenlerinin karşısına çıktı.

Kültür-Sanat

Rober Hatemo geri döndü! Rober Hatemo neden bir görünüp bir kayboluyor? Yaptığı her şarkıyla listelerde iyi bir yerdeyken neden kendini geri çekiyor anlayamıyorum.

Yıldız Tilbe her albümünde olduğu gibi bu albümünde de Rober Hatemo’ya destek verdi. Rober Hatemo ise Yıldız Tilbe’nin desteğinin altında kalmayarak albümüne adını verdiği ve çıkış parçası olan “Papucumun Dünyası”na klip çekti.


“Pabucumun Dünyası” albümü 8 şarkıdan oluşuyor. Bu albümdeki 2 şarkı dikkatlerden kaçmadı. “Gönül Sayfası” şarkısını daha önce Bülent Ersoy’dan, “Unutulmaz” şarkısını ise Yıldırım Gürses’ten dinlemiştik. Ama Rober Hatemo’nun bu 2 yorumu da oldukça güzel.

“Pabucumun Dünyası” klibi için emek harcadığı görünüyor. Kaliteli, çekimler, giyindiği kıyafetler ve dansçılarının dikkatle seçildiği ise gözlerden kaçmıyor. “Pabucumun Dünyası” şarkısının klip çekiminde dans ederken pantolonu ağ kısmından patlamış e buda bu güzel klibin nazar boncuğu olsun…


Albümünün stil danışmanlığını Tanju Babacan klip yönetmenliğini ise Murat Küçük üstlendi. Kısa bir süre içinde “Pabucumun Dünyası” dillere dolanacak gibi…

Linet Yurdakul
[email protected]

Bunlarda ilginizi çekebilir: