Robert Pattinson, Kristen Stewart'la yaşadıkları evi terk etti!

Twilight yıldızları Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın ayrılık nedenleri belli oldu!

Dünya Magazin

Robert Pattinson, Kristen Stewart'la yaşadıkları evi terk etti! Twilight yıldızları Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın ayrılık nedenleri belli oldu! Bir kez daha aldatma ihtimaliyle yıkılan Robert Pattinson eşyalarını toplayarak Kristen Stewart ile birlikte yaşadıkları evi terk etti!

Ünlü çiftin ilişkisini bitiren son nokta ise filmlere konu olacak türden. Robert Pattinson sevgilisi Kristen Stewart duştayken telefonuna bakınca olanlar oldu. Kristen Stewart’ın telefonunda evli yönetmen Rubert Sanders’ten mesaj vardı. Mesajı gören Pattionson tekrar aldatıldığı düşünerek çılgına dönmüş ve derhal eşyalarını toplayarak evden ayrılmaya koyulmuş! Çifte yakın kaynaklar Kristen’ın Pattinson’a çok yalvardığı ve masum olduğunu söylese de Pattinson’un çok sinirli olduğunu ve bir daha Stewart’a güvenemeyeceğini söylüyor. Pattinson kameralara tüm eşyalarını toplamış hatta birlikte baktıkları köpeği de almış evden ayrılırken görüntülendi!

Geçen sene Kristen Stewart, Robert Pattinson’u evli yönetmen Rubrt Sanders’le aldatmış ve bunun üstüne çift ayrılmıştı. Aldatma magazin gündemine bomba gibi düşünce Kristen Stewart, kameralar önünde üzgün olduğunu söyleyerek Pattinson’dan özür dilemişti. Çift aldatma olayını unutup tekrar ilişkilerini deneme karı almıştı fakat ikinci bir aldatılma ihtimaliyle ünlü çiftin ilişkisi tekrar sona erdi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: