ROCKÇI BEYAZ, LAZ ÖZCAN!

ÜÇ HÜREL YENİ ALBÜMÜNÜ BÜYÜK BİR SÜRPRİZLE ÇIKARTIYOR.. ALBÜMDE BEYAZ ROCK, ÖZCAN DENİZ DE LAZ ŞİVESİYLE TÜRKÜ SÖYLÜYOR!

Magazin

ROCKÇI BEYAZ, LAZ ÖZCAN! Yılın en 'sürprizli' albümü pazartesi günü müzik marketlerin raflarına çıkıyor...

Efsane grup Üç Hürel, ünlülerin sesiyle yeni bir soluk kazanıyor. Bu 'tribute' albümde kimler yok ki? Dr. Ferhat Göçer, Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Beyazıt Öztürk, Özgün, Betül Demir, Burcu Güneş, Pamela Spence, Burak Kut, Demet Tuncer, Gökçe, Hayko Cepkin, Özge Fışkın, Sarp Apak, Vokaliz...

Dr.Ferhat Göçer 'Hoptirinom' u öyle ustaca yorumlamış, Özcan Deniz bir Karadeniz türküsüne Laz şivesiyle o kadar başarılı bir nefes kazandırmış, Beyazıt Öztürk türküler kadar rock parçaları da başarıyla seslendirebileceğini öyle cesurca ortaya koymuş ki, dinleyince keyiften dört köşe olmamak mümkün değil.

Yavuz Bingöl, bağlamasıyla birlikte Anadolu Rock'tan enfes bir örnek sunarken, Burak Kut şarkıcılık kariyerine en parlak halkayı eklemiş. Burcu Güneş ise 'Yorgunum' ile kadife gırtlağını Üç Hürel'in emrine vermiş. Ve Pamela Spence... Üç Hürel hit'lerinden 'Sevenler Ağlarmış'ı okumuş..

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: