ROCK’ÇILAR ÖNCE FİZİĞE BAKAR

Kusursuz güzellerle ünlü rock’çılar arasındaki güçlü çekim hiç azalmıyor, popüler çiftler listesi giderek uzuyor. Listeye son olarak Harun Tekin ve Burcu Kutluk dahil oldu.

Magazin

ROCK’ÇILAR ÖNCE FİZİĞE BAKAR Listenin yeni isimleri

Teoman-Ece Sükan, Sertaç Özgümüş-Demet Evgar, Kaan Tangöze-Seçkin Piriler, Koray Candemir-Ahu Yağtu, Mirkelam-Asu Emre... Ünlü güzellerle rock müziğin sevilen isimleri arasındaki güçlü çekime Türkiye'den birkaç örnek onlar... Sürekli yeni isimlerin eklendiği bu listeye son dahil olan isimse Mor ve Ötesi grubunun solisti Harun Tekin ve 1998 Best Model of Turkey birincisi Burcu Kutluk...

Yazdan beri beraberler

“Bahzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” dizisiyle oyunculuğa da yeşil ışık yakan Tekin ve yoga eğitmeni Kutluk'un beraberliği yaz aylarında başladı. Haziran ayında duyulan bu ilişki hâlâ tüm heyecanıyla devam ediyor. Çift, önceki gün de Nişantaşı'nda sarmaş dolaş yürürken objektife takıldı. Ancak flaşlar patlayınca birbirlerinden uzaklaşarak hızla bir ara sokağa daldılar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: