Rojda Demirer: "Bana yaşattığın her şey için…"

Oyuncu Rojda Demirer, karantina dönemini birlikte geçirdiği ve şimdi de tatil yaptığı voleybolcu sevgilisi Ulaş Kıyak'ın doğum gününü son derece özel satırlarla kutladı.

Magazin

Rojda Demirer: "Bana yaşattığın her şey için…" Karantina dönemini sevgilisi Ulaş Kıyak ile geçiren ve evinde yaptığı spor etkinliklerini takipçileri ile paylaşan Rojda Demirer, karantina sonrasında soluğu tatilde aldı. Sosyal medya hesabından sevgilisiyle birlikte yaptığı tatile dair bol bol paylaşımda bulunan oyuncu, son olarak Kıyak’ın yeni yaşını kutladı.

Rojda Demirer şunları yazdı:

*Bugünkü “iyi ki “en büyük en derin en coşkulu olanından “hayatta hep ruhunuza yatırım yapın çünkü her şeyin sonu geldiğinde yanınızda sadece onu götüreceksiniz “diye bir şey okumuştum günün birinde… o kadar doğru ki…

*Yaşanan koşturmacalar, hırslar, gösteriş merakı , egolar ile aslında insanoğlu hayatı, mutluluğunu, gerçekliğini, maneviyatını es geçiyor.

*Önemli olan bunları ıskalamadan hayat telaşına kapılmadan sakin kalmak, an'da kalmak, yaşadığın hayatta ”gerçekten mutlu muyum” sorusuna cevabı dürüstçe verebilmek ve kendimizi kandırmadan sadece ruhumuzu mutluluğa saldığımız bir ömür geçirebilmek aslında, ben seninle tam da bunu yaşıyorum sevgilim beraberken ağız dolusu gülebildiğimiz, içimizdeki çocuğu fütursuzca salabildiğimiz, sonsuz bir huzur, güven ve aşkla birbirimize sarılabildiğimiz için ne mutlu bize…

*İyi ki doğdun iyi ki birbirimizi bulduk bana yaşattığın her şey için çok teşekkür ederim. Birlikte nice senelerimize seni çok seviyorum.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: