'ROL YAPMADIK!'

Fahriye Evcen, Aşk Tutulması filminin çekimleri sırasında sette çok eğlendiklerini ve 'doğal komik' dediği bir oyuncu sayesinde bazı sahneleri çok kolay çektiklerini anlattı...

Magazin

'ROL YAPMADIK!' Tolgahan Sayışman ile başrolde oynadığı 'Aşk Tutulması' filmindeki bir düğün sahnesine değinen Fahriye Evcen, sahnede usta oyuncu Ali Erkazan'ın yaptığı komiklikler nedeniyle aslında kimsenin rol yapmadığını gerçekten herkesin o sahnede Erkazan'ın esprilerine güldüğünü söyledi.

Erkazan'ın doğal bir komiklik yeteneğinin bulunduğunu ifade eden Evcen, 'Ben bütün sahnelerde çok eğlendim. Ama özellikle Ali Erkazan ile olan sahnelerde çok eğledim. Ali abi o kadar komik bir insan ki, doğal komik. Doğasında var, asla zorlanmıyor. Kamera arkasında, kamera kayıt dediğinde... Bir düğün sahnesi var orada müzik altı bir sahne. Oradaki hiç kimse hiçbir oyuncu rol yapmadı. Tamamen Ali abinin esprileriyle ve sette yaptıkları komikliklerle çok doğal bir sahne oldu' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: