ROLÜNE HASTANEDE ALIŞTI!

Show TV'deki 'Doktorlar' dizisinin kadrosuna bu sezon asistan doktor Duygu olarak katılan Merve Sevi, dizi başlamadan önce cerrahları gözlemlemek için ameliyata girmiş.

Magazin

ROLÜNE HASTANEDE ALIŞTI! Doktorlar dizisinin yeni doktoru Merve Sevi, Habertürk'te Saba Tümer'in programında rolünü ne kadar ciddiye aldığını anlattı.

Sevi, 'Dizi başlamadan önce 2 tane gerçek ameliyata girdim. Biri sezeryandı, biri de safra kesesi ameliyatı. Hemşireye sormadık yani direk ameliyata girdim. Dayanabildim ama sezeryandan sonra doğurmaktan vazgeçiyorsunuz' dedi.

Diziye sonradan dahil olduğu için hemen başarılı olamadığını ve zamanla rolün oturacağını düşünüyor. Sevi'nin dizide en beğendiği ouuncu ise Kutsi olmuş:
'Onlar 2 yılda çok oturtmuşlar. Benim şu an 1. bölümde oynadığım asistan cerrah Duygu Hekimoğlu ile 3. bölümdeki oyunum çok farklı. Çünkü hemen başarılı olamadım. Doktor gibi yürümek, doktor gibi bakmak gerek. Ama ben mesela Kutsi'yi çok beğendim. Doktor o! Çok ilginç. Benim rolümün de 3. bölümde oturduğunu düşünüyorum. Ama daha oturacak çok şey var.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: