ROMAN DANSI YAPARKEN YAKALANDI

Seda Sayan, canlı yayında kötü yakalandı. 'Hayalin İçin Söyle' yarışmasında jüri üyeliği yapan Sayan, reklam arasında kendisini yarışmacı gençle Roman havası dansına kaptırınca bu sahne canlı yayına yansıdı.

Magazin

ROMAN DANSI YAPARKEN YAKALANDI Cuma gününe alınan Hayalin İçin Söyle yarışmasında Seda Sayan'ın neşesi dikkatlerden kaçmadı.

Seda Sayan, reklam arası verildiği sırada yarışmacılardan Fahrettin ile Roman havasına kalktı. Sayan'ın reklam arası nedeniyle rahat davranmasına karşın bir anda canlı yayına dönülmesi ile Sayan kötü yakalandı.İbrahim Tatlıses ilk anda yayına bağlandıklarını fark etmedi ve alkışları ile Sayan'ın dansına ortak oldu. Ancak bir süre sonra yayında olduklarını anlayan Tatlıses, 'Kızım çekim başladı. Allah rezil olduk, Allah cezanı verecek' diyerek partnerini uyarırken Sayan da hemen dansı keserek yerine döndü. Tatlıses, sunuculara 'Yayına döndüğümüzü neden söylemediniz' diyerek sitemde bulundu.


(televizyon gazetesi)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: