Romantik komedi "Aşk Bu Mu?"dan fragman geldi!

Afra Saraçoğlu ve Kubilay Aka'nın başrollerini paylaştığı romantik komedi filmi "Aşk Bu Mu?"dan fragman geldi.

Kültür-Sanat

Romantik komedi "Aşk Bu Mu?"dan fragman geldi! Başrollerini Kötü Çocuk filminin masum Kayla'sı Afra Saraçoğlu ve fenomen hale gelen Çukur dizisinin Celasun'u yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'nın paylaştığı romantik komedi Aşk Bu Mu?'dan ilk fragman yayınlandı.

Filmin konusu

Genç bir adam olan Umut, çocukluğundan beri hırsızlık yapmaktadır. Umut, hayatının fırsatını yakalayıp köşeyi dönmenin hayalini kurar. Fakat ne hayallerine kavuşabilir ne de sürekli aradığı ailesine ulaşabilir. Genç bir kadın olan Gülüm ise hayallerine bir adım uzaklıktadır. Okulunu başarıyla bitiren Gülüm’ün hayatında hiçbir sıkıntı yoktur. Fakat bir gün genç kızın tüm hayatı kararır. Gülsüm’de karaciğer yetmezliği olduğu ortaya çıkar ve nakil gerçekleşmezse ölecektir. Tam da bu süreçte Umut ile Gülüm’ün yolları kesişir. Genç adamın yıllardır beklediği fırsat tam da ayağına gelmiştir. Ancak bu durum sandığı kadar kolay değildir. Kendisini zor durumların içerisinde bulan Umut, bedeli ağır olan bir karar vermek zorunda kalır. Peki aşk her şeyin üstesinden gelmeye yeterli midir?...

Geniş Aile, Cesaretin Var mı Aşka? ve Yarım Elma dizilerinin yanı sıra Geniş Aile film serisi, Guruldayan Kalpler ve Eve Dönüş filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Ömer Uğur'un yanı sıra filmin kadrosunda Salih Kalyon, Şerif Erol, Tanju Tuncer, Sadi Celil Cengiz, Evrim Doğan gibi ünlü isimler de yer alıyor. Senaryosunu Cüneyt İnay'ın yazdığı "Aşk Bu Mu?" filminin yapımcılığını Avşar Film üstleniyor.

İşte filmin fragmanı:

Video yüklenemedi..."Aşk Bu Mu?" 13 Aralık'ta sinemalarda olacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: