Romantik Murat Boz'dan Aslı Enver'e sürpriz kutlama

Murat Boz, Aslı Enver’in doğum gününü özel bir besteyle kutladı. Yakışıklı şarkıcı sevgilisi için yaptığı şarkıya klip çekerek yayınladı.

Magazin

Romantik Murat Boz'dan Aslı Enver'e sürpriz kutlama Murat Boz, 31’inci yaşını kutlayan sevgilisi Aslı Enver için romantik bir doğum günü partisi de düzenledi. Kalamata'yı o gün için kapatan şarkıcı gazetecilerin görüntü almasını engellemek için mekanın camlarını koltuk minderleri ile kapattırdı. Çünkü içeride Murat Boz'un sevgilisi Aslı Enver'e romantik sürprizleri vardı. Boz, doğum günü pastası kesildikten sonra salona kurdurduğu barkovizyondan Aslı Enver için özel yazdığı şarkısının klibini izletti. Bu jest karşısında çok duygulanan Aslı Enver sevgilisini öpücüklere boğdu. Partiye aileler de katıldı. Bir ara dışarı çıkan Murat Boz'un babası Cafer Boz, “Aileler de kaynaştı mı?” sorusuna “Evet, kaynaştı. Aslı’yı çok seviyoruz” diye yanıt verdi. Torun beklediğine dair çıkan haberler için “Her anne-baba torun sahibi olmak ister. İnşallah, hayırlısı” dedi. Aslı Enver'in annesi Dilek Enver de partideydi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: