Ronaldinho: Kupayı kaldırıp geliyorum

Ronaldinho, Beşiktaş taraftarına müjdeyi verdi ve “24 Temmuz'daki kupa finali kulübüm için çok önemli. O zaferi tadıp, İstanbul'a öyle geleceğim” mesajını gönderdi.

Diğer Haberler

Ronaldinho: Kupayı kaldırıp geliyorum Beşiktaş taraftarının yollarını gözlediği Ronaldinho, Siyah-Beyazlılar’a müjdeyi verdi, İstanbul’a geliş tarihini işaret etti...

Yıldız oyuncu ve menacerliğini de yapan abisiyle Brezilya’da buluşan Ronaldinho’nın Avrupa temsilcisi Kamil Çıra, FANATİK’e o görüşmenin detaylarını anlattı.

Çıra, Sambacı’nın Türkiye macerası için çok heyecanlı olduğunu belirtti ve şunları söyledi: Ronaldinho’nun takımı Lidertadores Kupası’nda final oynayacak.

Kulübü için çok önemsediği bu kupayı kaldırmak istiyor. Böylece Atletico Minerio’daki misyonunu tamamlayacak. Beşiktaş için Türkiye’de oynayan birçok arkadaşından olumlu referanslar da aldı ve kararını verdi...

Final 17 ve 24 Temmuz...

Ronaldinho’nun takımı Atletico Minerio, Olimpia Asuncion ile finaldeki ilk maçını 17 Temmuz’da oynayacak, rövanş ise 24 Temmuz’da. Ardından kutlama ve izin de hesaba katılırsa Brezilyalı’nın Ağustos başında İstanbul’da olması bekleniyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: