Royal bebek dünyaya geldi!

Prens Harry ve Meghan Markle’ın bebekleri dünyaya geldi. İngiliz kraliyet ailesinden yapılan açıklamaya göre; Sussex düşesi Meghan Markle, bugün sabah saatlerinden bir erkek bebek dünyaya getirdi. Çiftin merakla beklenen bebeği taht sırasında 7. olacak.

Dünya Magazin

Royal bebek dünyaya geldi! İngiliz Kraliyet Ailesi'nin altıncı varisi Prens Harry ve Meghan Markle 19 Mayıs'ta rüya gibi bir düğün ile dünya evine girmişti.

Davetliler fırsatçı çıktı!

Davetliler fırsatçı çıktı!Prens Harry ile Meghan Markle'dan ekim ayında bebek haberi gelmiş, Buckingham Sarayı Düşes'in hamile olduğunu duyurmuştu.

Kraliyet'ten yapılan açıklamaya göre Sussex Düşesi Megan Markle ile Prens Harry ilk bebeklerini kucaklarına aldı.


Meghan Markle ve Prens Harry'nin Instagram hesabından yapılan açıklamaya göre bebeğin erkek olduğu bildirildi.

Buckingham Sarayı ise Meghan Markle ve Prens Harry'nin ilk bebeklerinin yerel saatle 17.26'da doğduğunu belirtti. Bebeğin ayrıca 3 kilo 260 gram olduğu ifade edildi.

İsmi henüz açıklanmayan yeni varis, Kraliçe'nin torunlarından olan 8. çocuğu olacak. Bebek taht varisleri arasında 7. sırada olacak. Ayrıca bebek, Earl of Dumbarton unvanına sahip olacak.

Milyonların izlediği düğünde pasta detayı!

Milyonların izlediği düğünde pasta detayı!Düğünde şıklık yarışı!

Düğünde şıklık yarışı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: