RTÜK'TEN BİR CEZA DAHA!

Aşk-ı Memnu dizisine önce ‘’Ateşli Öpüşme’’ sonra da ‘’İhanet’’ gerekçesiyle uyarı cezası veren RTÜK, şimdi de ATV’de yayınlanan ‘’Unutulmaz’’ dizisine ceza kesti.

Magazin

RTÜK'TEN BİR CEZA DAHA! RTÜK, dizideki ‘’Harun’’ karakterinin, birlikte olduğu baldızını hamile bırakmasını, ‘’Toplumun milli ve manevi değerlerine ve Türk aile yapısına aykırı’’ buldu.

Gazeteport'un haberine göre RTÜK’ün son toplantısında ATV’de yayınlanan dizi ele alındı. Değerlendirme raporu çerçevesinde, ATV’ye uyarı cezası verilmesi benimsendi. Oy çokluğu ile alınan karara, RTÜK üyesi Hülya Alp karşı çıktı. Dizide zengin bir holding patronunun oğlunu canlandıran Harun, şirketinde çalışan Melda adlı bir kıza aşık oluyor ve evlenmeye karar veriyor. Ancak bu sırada Eda adlı başka bir kızla da birlikte oluyor.

Harun ailesi ile birlikte Melda’yı istemeye gittiğinde, Melda ile Eda’nın kardeş olduklarını öğreniyor. Bu arada müstakbel baldız Eda’nın da, Harun’dan hamile olduğu anlaşılıyor. Buna rağmen Melda ile Harun evleniyor. Dizide Serhan Yavaş (Harun) Özlem Yılmaz (Eda) Sinem Öztufan (Melda) ile Deniz Gökçer ve Fikret Hakan, rol alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: