Ruh ikizinizi buldunuz mu?

Onsuz vakit geçiremeyeceğinizi düşünüyorsanız, o sizin ruh eşiniz olabilir...

Kadın

Ruh ikizinizi buldunuz mu? İlişkide olduğunuz kişinin size birebir uygun ruh eşiniz olduğunu anlayabilmek için yazımızı okumanız yeterli...

Aynı şeylerden hoşlanıyor, aynı şeyleri konuşuyor ve aynı faaliyetlerde bulunuyorsanız o sizin ruh eşiniz demektir...

Ruh eşini bulmuş olmak; ona karşı hissettikleriniz, anlatılamaz duygulardır. İnsan ruh eşini bulduğu zaman, sıradan bir ilişkide hissettiği her şeyi, çok daha yoğun şekilde hisseder. Duygularınızı tarif edemezsiniz, ama bilirsiniz; o sizin ruh eşinizdir.

Her ilişkide olumsuz yönler vardır. Aşık olan herkes, karşısındakine her şeyiyle aşık olmuştur. Ama ruh eşlerinde bu durum biraz daha farklıdır. Ruh eşinizin olumsuz taraflarını, kendinizde de aynı şey olduğu için, çok daha iyi anlarsınız. Bu yüzden onun olumsuz yönlerine de aşık olursunuz.

Ruh eşinizle sohbet etmeye başladığınız ilk andan ihtibaren, onu sanki uzun süredir tanıyormuşsunuz hissine kapılırsınız. Tavırları, düşünce tarzı, söyledikleri; yaptığı her şey o kadar tanıdıktır ki, onunla daha önce mutlaka karşılaştığınızı düşünürsünüz.

Ruh eşleri, ilişkide, bütün duyguları daha yoğun yaşarlar. Mutlu oldukları zamanlarda da, mutsuz oldukları zamanlarda da hisleri abartılıdır. Bu durum, ilişkinin çok tutkulu olmasını sağlar.

Ruh eşinizle birlikteyken, kendinizi evde gibi hissedersiniz. Ancak ruh eşiniz, size, evde olmanın sıcaklığını ve güven hissini verebilir. Onunla birlikteyken hayat daha kolay, siz daha güçlüsünüzdür.

Birbirinin cümlelerini tamamlayan çiftler görmüşsünüzdür. Ya da aynı anda birbirine telefon eden çiftler. Bazı insanlar, bunun, birlikte çok fazla zaman geçirmekten kaynaklandığını söylerler. Ama eğer ruh eşinizi bulmuşsanız, aranızdaki, o açıklanamaz bağın ne olduğunu çok iyi bilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: