RUMENLER HAYRAN KALDI

İstanbul'da 175 bin, Antalya da 100 bin sanatsever tarafından ayakta alkışlanan TROYA, ilk yurtdışı gösterisini Romanya da gerçekleştirdi.

Magazin

RUMENLER HAYRAN KALDI 4 Aralık 2008 Perşembe günü Bükreş'te Sala Palatului de gerçekleşen ve 5 bin kişi tarafından izlenilen gösteri yoğun ilgi gördü ve ayakta alkışlandı.

Gösteriyi, Romanya Cumhurbaşkanı'nın Eşi Maria Basescu, Romanya Cumhurbaşkanı Danışmanı Anca İlinoiu, ve Constantin Degeratu, Bükreş Belediye Başkanı Sorin Oprescu, Romanya ve Bükreş Sanayi ve Ticaret Odalarının Başkanları, Bükreş Büyükelçimiz Ayşe Sinirlioğlu, Pakistan, Hindistan, Azerbaycan, İsviçre, Katar, Lübnan, Cezayir, Nijerya, Ürdün, Arnavutluk, Peru, İrlanda ülkelerinin Büyükelçileri, Dünyaca ünlü Romanyalı Pan Flüt Virtüözü TROYA'nın müziklerinde de imzası bulunan Gheorghe Zamfir ve 5 bin sanatsever izledi.

Ekibiyle birlikte izleyicileri selamlayan Mustafa Erdoğan, 'Romanya'ya beşinci gelişimiz. Daha önce diğer gösterilerimizi sahneye koymuştuk. Romen halkının beğenisini kazanmak bizim için çok önemli' ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: