Russell Brand'ın yatak odası sırrı

Komedyen Russell Brand özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Dünya Magazin

Russell Brand'ın yatak odası sırrı Şarkıcı Katy Perry'den kısa bir süre önce boşanan komedyen Russell Brand özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Bir TV programına katılan Brand telefonla bağlanan bir seyircinin "en fazla kaç kez orğazm olduğu" sorusuna "dokuz kez" diye cevap verdi.

Brand "O sıralar Dublin'deydim. Ve bu dokuz orgazm bütün bir günde değil sadece bir gecede oldu. Çılgınca bir şeydi. Ertesi gün kendimi çok yorgun hissettim" dedi. Brand o gece alkol ya da uyuşturucu almadığını da sözlerine ekledi. "Tam tersine temizlenmiştim uyuşturucu kullanmamıştım.

Yoğun bir enerjim vardı ve ne onu bir şekilde harcamam gerekiyordu" diye konuştu. Russell Brand konuşmasına "Ama bu tür durumlarda sadece kendinizin değil herkesin yani partnerinizin de mutlu olması önemli. Bundan emin olmalısınız. Bana kalırsa önce birlikte olduğunu kişinin orgazm olması gerekir" diye devam etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: