Russell Crowe’dan Cem Yılmaz’a teklif!

Cem Yılmaz, 'Son umut' filminde beraber oynadığı Hollywood yıldızı Russell Crowe'un doğum günün sosyal medya üzerinden kutlamıştı. Crowe'dan Yılmaz'a cevap gecikmedi.

Magazin

Russell Crowe’dan Cem Yılmaz’a teklif! Cem Yılmaz, “Son Umut” filminde birlikte rol aldığı Russell Crowe’un doğum gününü “Mutlu yıllar. Kral olmak iyidir” mesajıyla kutladı.

Russell Crowe’dan Cem Yılmaz'a övgü!

Russell Crowe’dan Cem Yılmaz'a övgü!Russell Crowe’dan, Cem Yılmaz’a yanıt gecikmedi. Oyuncu, komedyenin mesajına “Selam güzel arkadaşım. Kral olmak konusunda her şeyi biliyorsun. Seni ve ülkendeki değerli arkadaşlarımı seviyorum. Türkiye’ye geri gelmek için sabırsızlanıyorum. Belki bir etkinlik olur. Belki sen ve ben tarihi bir sette. Seni yeniden görmek için sabırsızlanıyorum” sözleriyle yanıt verdi.

Ünlü yıldız sosyal medyada İstanbul ve Fenerbahçe ile ilgili paylaşımlar da yapmıştı. Crowe, “Daha önce İstanbul’u görmediyseniz mutlaka listenize alın. Dünyanın en büyük şehirlerinden biri. Şehri çok sevdim. Ve Fenerbahçe’yi de!” yazmıştı.

Russell Crowe'dan Fenerbahçe paylaşımı!

Russell Crowe'dan Fenerbahçe paylaşımı!Cem Yılmaz'dan takipçisine ayar!

Cem Yılmaz'dan takipçisine ayar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: