Russell Crowe’dan Kıvanç Tatlıtuğ’a övgü!

Çanakkale Savaşı’nın anlatılacağı bir filmde Atatürk rolü için Kıvanç Tatlıtuğ’a teklif gittiğini öğrenen Russell Crowe, sosyal medya hesabından Tatlıtuğ'a övgü dolu sözler söyledi.

Magazin

Russell Crowe’dan Kıvanç Tatlıtuğ’a övgü! Dün, Hürriyet Kelebek Yazarı Cengiz Semercioğlu'nun Kıvanç Tatlıtuğ'a Atatürk rolünde oynaması için teklifi gittiğini yazması sonrasında Oscar ödüllü oyuncu Russell Crowe’dan ilginç bir tweet geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ, 'Atatürk'ü mü oynayacak?

Kıvanç Tatlıtuğ, 'Atatürk'ü mü oynayacak?Çanakkale Savaşı’nın anlatılacağı filmde Atatürk rolü için Kıvanç Tatlıtuğ’a teklif gittiğini öğrenen Russell Crowe, resmi Twitter hesabından "Kıvanç, çok iyi aktör” diye tweet attı.


Kıvanç Tatlıtuğ savcılığa ifade verdi!

Kıvanç Tatlıtuğ savcılığa ifade verdi!Kıvanç Tatlıtuğ da ünlü oyuncunun bu sözlerine kayıtsız kalmadı. Tatlıtuğ, Twitter hesabından Oscar ödüllü oyuncunun yeni yılını kutlayarak kendisi için söylediği güzel sözler için teşekkür etti.


Kıvanç Tatlıtuğ'a haciz şoku!

Kıvanç Tatlıtuğ'a haciz şoku!Russell Crowe, senaryosunu Andrew Anastasios ve Andrew Knight'in yazdığı, yönetmenliğini kendisinin üstlendiği 2014 Avustralya, Türkiye ve ABD ortak yapımı Son Umut adlı filmde Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz ile birlikte rol almıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ soluğu tatilde aldı!

Kıvanç Tatlıtuğ soluğu tatilde aldı!Kıvanç Tatlıtuğ o isimle aynı reklamda oynadı!

Kıvanç Tatlıtuğ o isimle aynı reklamda oynadı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: