Russell Crowe'un Aşırı sıcaklarda çekimleri devam ediyor!

Russell Crowe'un Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın da rol aldığı son filmi 'The Water Diviner'ın çekimleri, Burra'daki aşırı sıcak havada sürüyor

Dünya Magazin

Russell Crowe'un Aşırı sıcaklarda çekimleri devam ediyor! Çanakkale Savaşı'nda kaybolan çocuklarını bulmak için yola çıkan bir babanın hikayesini anlatan Dünyaca ünlü aktör Russell Crowe'nın yeni filmi 'The Water Diviner' ın çekimlerine geçtiğimiz ay Avustralya'da başlamıştı.


Olga Kurylenko, Jai Courtney, Damon Herriman, Jacqueline McKenzie gibi ünlülerinde rol aldığı filmde, Türkiye'den de geçtiğimiz hafta Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan filme dahil olmuştu.

Russel Crowe, Geçtiğimiz haftasonu film ekibinin konakladığı The Royal Exchange Hotel'de bir parti düzenlediği öğrenildi.

Avustralyalı film ekibi, Türk oyuncularla kaynaştı. Oyuncular, hep birlikte puro içti. Öte yandan Avustralya basını önceki gün, filmin Güney Avustralya'daki Burra bölgesinde geçen çekimlerine konuk oldu.


Russell Crowe, 40 derece sıcakta gerçekleşen çekimlerde, takım elbiseyle ata bindi. 20 dakika at üzerinde kalan Crowe, aşırı sıcak nedeniyle zor anlar yaşadı.

Daha sonra bir kilisenin önünde çekimlere devam edilirken, yakınlarda bulunan Burra Cafe'den kahve servisi yapıldı.


Çekimlerle ilgili bilgi veren Crowe, "Birkaç yıldır bu bölgeye geliyorum. Bazı yerler inanılmaz, insanlar harika. Film çekimleri çok iyi gidiyor. Filmin hareketli bir anlatımı var. Çekimler, beş hafta Avustralya'da yapılacak. Daha sonra Türkiye'ye gideceğiz. İstanbul'da ve güney kıyılarda çekim yapacağız."
diyerek sözlerine son verdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: