RÜZGAR BU KEZ AŞK GETİRDİ

Milli sörfçü Çağla Kubat aşkın peşine düştü. Çağla, Temmuz ayında ABD'li meslektaşı Jimmy Diaz'la evlenmek için Hawai'ye gidiyor.

Magazin

RÜZGAR BU KEZ AŞK GETİRDİ Milli sörfçümüz Çağla Kubat bu yaz aşık olduğu Amerikalı sörfçünün peşinden Hawai'ye gidiyor.

Rüzgar sörfünün güzel ve başarılı ismi Çağla Kubat sırılsıklam aşık. Kubat, Profesyonel Rüzgar Sörfçüleri Birliği Başkanı Amerikalı Jimmy Diaz'la Temmuz ayında İspanya'da tanışıp aşk yaşamaya başladı. Ayakları yerden kesilen Çağla, aşkının peşinden Hawai'ye gitmek için planlar yapıyor ve bu konuda ciddi adımlar atıyor.

Amerikalı sörfçüyle Alaçatı'daki yarışlarda samimi bir şekilde görülen Çağla, Hawai'ye taşınacak. Yılın 6 ayını Hawai'de diğer yarısını ise dünyanın çeşitli yerlerinde katılacakları yarışmalarda geçirmeyi planlayan sörfçü çift, düğün tarihini bile belirlemiş. Çağla, yeni hayatına alıştıktan sonra 31 Aralık 2008'de evleneceğini söylüyormuş. Aşıkların hızı yakın çevresindekileri de şaşırtmış.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: