Rüzgar Çetin tahliyesinin ardından ilk kez görüntülendi

Rüzgar Çetin tahliyesinin ardından ilk kez görüntülendi. Kardeşi ile kameralara yakalanan Rüzgar Çetin soruları yanıtsız bıraktı.

Magazin

Rüzgar Çetin tahliyesinin ardından ilk kez görüntülendi Yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin lüks otomobili ile ters şeride girerek bir polis otomobiline çarpmıştı. Kaza sonucu polis memuru İsmet Fatih Alagöz şehit olmuş, Emre Tetik ise yaralanmıştı. Kaza sonrası hapse gönderilen Rüzgar Çetin geçtiğimiz Ekim ayında tahliye edildi. Tahliyesi ile ilgili günlerce eleştirilen Rüzgar Çetin dün ilk kez görüntülendi. Renkli Sayfalar programının kameralarına yakalanan Rüzgar Çetin, babasının diğer evliliğinden olan kardeşiyle birlikte araçtan inerken görüntülendi. Hızlı adımlarla binaya yöneldi ancak şifreyi bilemediği için kapıyı açamadı. Rüzgar Çetin gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında sessizliğini korudu.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: