Rüzgar Erkoçlar geri adım attı!

Bir ay kadar önce Hürriyet'e verdiği söyleşide 'Kutluğ Ataman'ın filminde oynamayı reddettim, kadın rollerinde oynamam' açıklaması yapan oyuncu Rüzgar Erkoçlar, Twitter üstünden geri adım attı!

Magazin

Rüzgar Erkoçlar geri adım attı! Oyuncu Rüzgâr Erkoçlar, Hürriyet'ten Sibel Arna'nın "Şimdi bazı çakal yapımcılar sana kadın rolünü oynatmak isterse mesela, tepkin ne olur?" sorusuna "Mesela yönetmen Kutluğ Ataman'ın aylarca basında reklamını yapıp sanki oynayacakmışım gibi gösterdikleri projesini iki cinsiyeti de oynamam istendiği için kabul etmedim" cevabını vermişti. Bu açıklama 'Kutluğ Ataman'ı reddetti' diye farklı yerlerde de haber olmuştu.


Erkoçlar, dün attığı tweet'lerle söyleşiyi yeniden gündeme getirdi ve geri adım attı. Erkoçlar şunları yazdı: "Son yaptığım röportajda Kutluğ Ataman'ın son filmi için teklif geldi fakat karakter bana uymadığı için kabul etmedim demiştim. Oyuncu her senaryoyu kabul edecek ve oynayacak diye bir şey yok, Kutluğ benim için çok değerlidir, arkadaşımdır... Kutluğ başarılı işleriyle birçok ödüle layık görülmüş bir yönetmendir. Ve benim senaryo uyduğu takdirde seve seve çalışacağım isimlerden biridir. Röportajdaki bir kısım bazı basın kuruluşları tarafından kötü bir dille lanse edilmiştir. Haberlerin bu şekilde çıkması iki tarafı da üzmüştür. Neyse ki bu haberler bizim dostluğumuzu bozamaz @kutlugataman"

Kutluğ Ataman da Rüzgar Erkoçlar'ın mesajlarına yine twitter'dan şöyle karşılık verdi: "İlk duyduğumda üzüldüm, senin gibi yakışıklı bir delikanlıya yakıştıramadım. @ruzgarerkoclar8 Şimdi yalan ve düzmece çıktığına sevindim."

Fotoğraflar için tıklayınız...

Orhan Alkaya, Nil Erkoçlar için ne dedi?

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: