“Rüzgâr” hafta sonu tercihiniz olabilir!

Başrollerini Belçim Bilgin, Halil Sezai ve Ata Berk Mutlu’nun paylaştığı hayatın içinden bir film olan “Rüzgâr” bu hafta sonu ailecek sinemada izleyebileceğiniz filmler arasında yer alabilir.

Kültür-Sanat

“Rüzgâr” hafta sonu tercihiniz olabilir! 19 Ocak’ta gösterime giren filmin konusu çok tanıdık. Karşılığı gerçek hayatta çokça olan bir konuyu işleyen film oyuncu ve görüntü kalitesi ile de güzel görünüyor.

Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği film, kimi zaman eğlendiren ama daha çok dramatik olan bir senaryoya sahip... Yeni sezonun Sezercik’i diye bilinen Ata Berk, oyunculuğu ile yeteneğini yine ortaya koymuş.

Filmin konusu kısaca şöyle: 35 yaşındaki Ece, çocuk bezi üreten bir şirketin genel müdür yardımcılığını yapmaktadır. Sevgilisi Alper ile mutlu bir ilişkileri vardır ve 2 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırmanın zamanı gelmiştir. Fakat Alper’in çocuk isteğine karşı çıkan Ece yüzünden bir türlü evlenemezler. Tam da bu sırada beklenmedik bir şekilde hayatlarına giren bir kapkaç çetesi elemanı olan 10 yaşındaki Rüzgâr her şeyi değiştirecektir. Sokak çetesini alt etmeye çalışan kahramanlar büyük bir aile olmalarını sağlayacak bir maceraya atılırlar.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR

Bunlarda ilginizi çekebilir: