Saadet Işıl Aksoy: Amerika’daki evi kapatıp geldim

"Vatanım Sensin"de Lucy karakterine hayat veren güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy, “Oradaki düzenimi bırakıp gelmem zor olsa da sete alışmakta zorlanmadım” dedi.

Magazin

Saadet Işıl Aksoy: Amerika’daki evi kapatıp geldim Uzun zamandır Amerika’da olan güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy, Kanal D’nin sevilen dizisi “Vatanım Sensin”den teklif gelince apar topar Türkiye’ye döndü.

Dizide Lucy karakterini canlandıran Aksoy, “Oradaki düzenimi bırakıp gelmem zor olsa da sete alışmakta zorlanmadım” dedi.

Hürriyet Gazetesi'ne yayınlanan röportajında Saadet Işıl Aksoy şunları söyledi:

"Teklif geldiğinde Amerika’daydım. Los Angeles’ta yaşadığım için hızlıca karar verip İstanbul’a gelmek ve hiç mola vermeden çekime başlamam gerekti.

Bu kadar ani bir kararla oradaki düzenimi bırakıp, evimi kapatıp bir anda buradaki düzene geçmek zor olsa da sete alışmakta zorlanmadım.

Yönetmenlerimiz Yağmur-Durul Taylan’la daha önce “Muhteşem Yüzyıl”da çalışmıştım. Yapımcımız Nermin Eroğlu, oyuncu arkadaşlarım Halit (Ergenç) ve Okan’la (Yalabık) da aynı şekilde... Haliyle çalışmaya kaldığımız yerden devam ediyor gibiyiz."

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: