'SAADETTİN SİYASETE FAZLA GELİR'

İşadamı Saadettin Saran ile birlikte olan Hülya Avşar: Bu kadar doğru dürüst olmak ona zarar verir

Magazin

'SAADETTİN SİYASETE FAZLA GELİR'  tv8'de Candaş Tolga Işık'ın sunduğu 'Bunu Konuşalım' programına konuk olan Hülya Avşar, bir süredir birlikte olduğu Saadettin Saran'ın siyasete girip girmemesiyle ilgili soruları yanıtladı.

Avşar, 'Saadettin Bey'in kafasında siyasete girme düşüncesi ne kadar var bilmiyorum ama aslında Saadettin Bey'in kafasına girenler ve onu isteyenler var.

Ondan sonra bunu düşünüyor olur mu olmaz mı diye, hakikaten faydalı olabilir miyim diye. Çünkü O'nun en büyük isteği gerçekten ülkesine faydalı olmak. Erkek arkadaşım diye söylemiyorum; kendinden başka herkesi düşünen insanlardan bir tanesi. Çok enterasan düşünceleri var. Bence alışılagelmiş siyasete biraz fazla gelir. Bu kadar doğru ve dürüst olmak O'na zarar verir diye düşünüyorum ben açıkçası. Ama tabi O da ülkesini çok sevdiği için istiyor böyle bir şey yapmak belkide ya da çok aklına girdiler. Kesin neye karar verdiler bilmiyorum' diye konuştu.

Hülya Avşar, kendisinin siyasete girmeyi düşünmediğini de sözlerine ekledi ve 'Ben sivil toplum örgütlerinden yanayım. Politikaya girmektense gümbür gümbür gelen bir sivil toplum örgütlenmesini tercih ederim' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: