SAAT VE DOĞULU'NUN LÜKS KAÇAMAKLARI!

Beren Saat ile 7 aydır aşk yaşadığı Kenan Doğulu, temmuzda Amerika Los Angeles’a gitmişti.

Magazin

SAAT VE DOĞULU'NUN LÜKS KAÇAMAKLARI! Kenan Doğulu, Los Angeles’ta geçen 3 haftanın ardından Beren Saat’e sürpriz yaptı ve tura çıkardı. Sevgililer önce Miami, ardından Meksika’yı gezdi. Oradan da Küba’ya geçtiler. Şimdi sırada Haiti ve Jamaika tatili var. Finali yine Los Angeles’ta yapacaklar. Eylül’ün ilk günlerinde Türkiye’ye dönecekler. İki aylık tatilin faturası ise yaklaşık 80bin TL

Kenan Doğulu ile Beren Saat tatil boyunca 5 yıldızlı otellerde kaldılar, en pahalı şaraplardan içtiler, lüks gecce klüplerinde eğlendiler. Tekne kiraladılar, business-class uçtular. Zevkine düşkün Kenan Doğulu’nun bonkörlüğü de buna eklenince tatil pahalıya patladı. Üstelik faturanın içinde Beren Saat ile Kenan Doğulu’nun Los Angeles’ta harcadığı alışveriş parası yok. Sevgililer ilk 3 günde 50 bin TL’lik kıyafet,ayakkabı ve aksesuar almıştı. Yani toplam maliyet; 130 bin TL.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: