Saba Tümer: Beyazıt Öztürk'ü aradım ancak telefonu açmadı

Alem FM’in programı Adem Metan Show’a konuk olan ünlü televizyon sunucusu Saba Tümer birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu.

Magazin

Saba Tümer: Beyazıt Öztürk'ü aradım ancak telefonu açmadı Okan Bayülgen’in programında yaşanan provokasyon sırasında tecrübesiyle davrandığını anlatan Tümer, “İnsanın başına çok şey gelebilir. Bunları yaşamak zor. Projesyonellik çok önemli. Okan’ı izledim. Müthişti.” dedi.

Beyaz Show Programı’nda bir öğretmen kadının telefonla sarf ettiği sözler sonrası yaşananlara da dikkat çeken Tümer, “Beyaz’ın programını izlememiştim. Sonra duydum. Kendisini aradım ancak telefonu açmadı. Kalbimin onunla olduğunu bildiği için içim rahat.

Genç ve dinamik bir programa daha imza atan Adem Metan’ın konuğu nam-ı diğer “Bayan Kahkaha” Saba Tümer oldu. Programın başında Tümer’e iltifatta bulunan Metan, “Çok güzelsiniz” deyince keyiflenen Tümer, “Sabah sabah güzel oldu” diyerek kahkahayı patlattı.

Meşhur kahkahası ile ilgili konuşan Tümer, “Yolda yürürken beni görenler, ‘abla güler misin?’ diyorlar. Ben de ‘Güldür güleyim.’ Diyorum. İnsanın ruh hali değişik.” dedi. Kahkahasını ilk kez Okan Bayülgen’in keşfettiğini de kaydeden Tümer, ‘Okan bana, ‘patlamaya hazır bombasın. Hayatımda böyle bir şey görmedim. Bir an deliler gibi kahkaha atıyorsun, sonra da bir anda ciddileşiyorsun.’ şeklinde konuştu.

İşte Saba Tümer'in açıklamalarının tamamı;

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: