Saba Tümer'den sperm bankası itirafı

‘Oyuna Geldik’ adlı televizyon programıyla seyirciyle yeniden bir araya gelen Saba Tümer, canlı yayında takipçilerin ve Emre Saygı’nın sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Saba Tümer'den sperm bankası itirafı Anne Olmayı İstiyorum
Özel hayatı hakkında soruları yanıtlayan ve çocuk sahibi olmayı istediğini belirten Saba Tümer “Bu yaşlarda anne olmak ile ilgili sorularda artıyor. Anne olmayı tabi ki istiyorum. İki kişinin ve iki ruhun bir araya gelmesiyle dünyaya çocuk getirmesi çok farklı bir şey. Son dönemde de bu yumurtalık dondurma olayını çok duyuyorum. Ben de düşünüyorum dondursam mı diye? Çocuk için yumurtalıklarımı dondurabilirim. Ama gidip de sperm bankasından çocuk sahibi olmam” dedi.

Survivor'da Yarışmacı Olsam Skandal Olur
Şubat ayında ekrana gelecek olan Survivor yarışmasına katılmayı düşünüp düşünmediği ile ilgili soruya ise Saba Tümer; “Bu sene Survivor’a gitmek istiyorum. Ama yarışmacı olarak değil. Bir ziyaret etmeyi çok istiyorum. Survivor’da yarışmacı olsam skandal olur. Açken ve uykusuzken hiç çekilecek insan değilim. Ortalığı karıştırırım” dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: