Saçınız sizi yaşlı göstermesin!

Saçınızla ilgili yapacağınız bir hata sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterebilir, bundan korunmak için ne yapmamalısınız araştırdık.

Kadın

Saçınız sizi yaşlı göstermesin! YANLIŞ TON SEÇİMİ
Eğer saçınıza ve teninize uygun olmayan bir saç rengi seçerseniz bu sizi daha yaşlı gösterecektir. Yapay bir görünümden kaçarak doğal saç ve ten renginize uygun bir saç rengi seçin.

AYNI BOY SAÇLAR
Tüm saçlarınızın aynı boyda olması genellikle sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterecektir. Bunun yerine tercih edeceğiniz katlı bir kesim sizi daha canlı gösterecektir.

ORTADAN AYRILMIŞ SAÇLAR
10 yıl önce biten saçı ortadan ayırma modasından mutlaka uzak durun. Ortadan ayrılmış saçlar sizi basık ve yüzünüzü sarkık gösterebilir.

ÇOK KOYU RENK SAÇLAR
Koyu saçlar ciltteki kırışıklıkları, çizgileri daha çok önce çıkaracaktır. Bu nedenle 30'lu yaşlardan sonra daha açık renk saçlar tercih edilmelidir.

SAÇ BAKIMINI YAPTIRMAMAK
Saçınıza sağlıksız bakmak sizi bakımsız ve daha yaşlı gösterecektir. Saçınıza göstereceğiniz özenle canlı görünen saçlarınız sizi de canlandıracaktır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: