Saçınıza hacim verin!

Saçlarınızın seyrekliğinden şikayetçiyseniz bu duruma artık son verebilirsiniz...

Kadın

Saçınıza hacim verin! Saçlarınız hacimsiz, seyrek ise bu durumdan kurtulmak artık çok kolay. Kolay kopan ve sert saçlara da etkili olan kür ile saçlarınız artık kolay kopmayacak, daha hacimli, yumuşak ve gür olacak. Yapmanız gerekenlere gelince yalnızca 7 diş sarmısakı havanda dövüp 125ml dolayında şampuana katarak bu karışımı banyolarınızda kullanmanız. Aklınıza hemen sarmısakın saçlarınızda bırakacağı kötü koku gelebilir ancak bu konuda hiç endişeniz olmasın çünkü sarmısak yalnızca saçlarınız nemliyken koku yapar. Saçlarınız kuruduğunda sarmısak kokusundan eser kalmıyor.

Sarmısaklı süç kürünü 2 ay boyunca düzenli olarak kullanan bir çok bayan saçlarında ki gürleşmeyi ve uzamayı fark etti. Kimi bayanların yorumlarında 1 ayda 3 cm e yakın uzama görüldüğü yorumlarında mevcut. Sarmısak kürünü sizde deneyerek saçlarınızın gürleşip uzadığını gözlerinizle görebilirsiniz. Ayrıca sarmısak kürünün içine badem yağı, sinemaki gibi ek takviyeler yaparak saçlarınızın daha parlak ve canlı görünmesinide sağlayabilirsiniz. Eğer sarmısakın saçlarınızı kokuttuğunu düşünüyorsanız üzerine saç kremide sürebilirsiniz.

Sarımısak kürünün en büyük avantajı kuşkusuz evde hazırlanabiliyor olmasıdır. Evinizde ki sarımsakları havanda döverek ince ince kıyıp suyuyla şampuanınıza katmanız yetiyor. Saçlarınızda daha ilk yıkamada yumaşaklığı hissedebilir 1 hafta içinde ise daha gürleştiğini ve seyrelmiş bölgelerde saç çıktığını fark edebilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: