SAÇLARIYLA UĞUR YAPTILAR

Yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül’ün üstlendiği Güneşi Gördüm’ün setinde kahkahalar yükseliyor.

Magazin

SAÇLARIYLA UĞUR YAPTILAR İzleyenleri hem ağlatacak, hem güldürecek hem de düşündürecek olan filmde oynayan Emre Kınay, Murat Ünalmış ve Mahsun Kırmızıgül saçlarını yana tarayarak filmin bir sahnesinde doğacak olan Ramo'nun (Mahsun Kırmızıgül) yeni çocuğunu beklemeye başlarlar. Önceki doğan çocukları hep kız olan Ramo, Musto ‘nun (Emre Kınay) tavsiyesine uyarak, saclarını yana yapıştırarak, doğacak bebeğinin erkek olması için dua eder.

Kars'ta çekimleri devam eden ve üç gün sonra İstanbul'a dönecek olan ekip, sahne çekilirken atılan kahkahalar yüzünden sahneyi birkaç tekrar yapmak zorunda kaldılar.

Çekimlerin devamı için hemen Danimarka Kopenhag'a uçacak olan ekip, 6 günlük set programından sonra İsveç ve Norveç'e geçecek.

12 Mart 2009'da vizyona girecek, yapımcılığını Murat Tokat'ın üstlendiği, Güneşi Gördüm'de Alfabetik sırayla; Ali Sürmeli, Ali Tutal, Alper Kul, Altan Erkekli, Buğra Gülsoy, Cem Aksakal, Cemal Toktaş, Cezmi Baskın, Cihat Tamer, Demet Evgar, Deniz Oral, Emre Kınay, Erol Demiröz, Erol Günaydın, Gülhan Tekin, Hande Subaşı, Itır Esen, Kamil Sönmez, Macit Sonkan, Mahsun Kırmızıgül, Menderes Samancılar, Murat Ünalmış, Nurseli İdiz, Sarp Apak, Şerif Sezer, Ümit Okur, Yıldız Kültür, Yiğit Özşener, Zafer Ergin ve çocuk oyuncular, Aleyna Kala, Aslıhan Kapanşahin, Cansu Aktay, Elenur ve Edanur Eker - Serhat Çağlayan, Tuğse Gökhan'ın rol alıyorlar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: