SAÇMA SAPAN BİR KIZDIM!

Kendisini bir süredir medyadan çektiğini söyleyen Helin Avşar, medya tarafından saçma sapan bir kız gibi gösterildiğini ancak artık rahatladığını söyledi...

Magazin

SAÇMA SAPAN BİR KIZDIM! Star TV'de Sibel Turnagöl'ün sunduğu 'Keyf-i Sibel' programına konuk olan Helin Avşar, eski imajını artık sildiğini belirtti.

'Artık yazılı basının olduğu yerlere gitmiyorum' diyen Helin Avşar, daha önceki yaşamını medyanın farklı gösterdiğini ifade ederek, 'Daha önce fazla rahatsız etmiyordu ve farkında da değildim. Sonra dedim ki 'Bu nereye gidiyor?'. Beni öyle bir hale soktular ki hiç bir iş yapmayan, işi gücü gezmek tozmak olan, o parti senin bu parti benim giden, saçma sapan bir kızdım, bir sene önceye kadar. Bu böyle olmayacak dedim. Bunun sonu yok. Bunları kesmek için 'Ben artık buralarda yokum' dedim. Kapatması bana düştü. Şimdi çok rahatım' diye konuştu.

Saf duygularını aptallıkla karıştırdıklarını söyleyen Helin Avşar, 'İnsanları kendim gibi görmek istiyorum. Değilse de onların kaybıdır' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: