SADECE 4 ARKADAŞ KAFEDE OTURUYOR

Karikatürist Erdil Yaşaroğlu, Bebek'te bir kafede sol yanında eski aşkı Şebnem Dönmez, sağ yanında yeni sevgilisi Begüm Kütük ile objektifimize yakalandı!

Magazin

SADECE 4 ARKADAŞ KAFEDE OTURUYOR Bir dönemin 'Sabah Şekeri' Şebnem Dönmez, yakın geçmişte karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile aşk yaşamıştı. Dönmez, daha sonra yönetmen Ezel Akay ile evlenerek sürpriz yaptı. Bu evlilik fazla uzun sürmedi. Şebnem Dönmez'in adı geçtiğimiz aylarda yönetmen Berkun Oya ile anıldı. Dönmez cephesinde bunlar olup biterken, Erdil Yaşaroğlu'nun hayatına ise "Güzel kadınlar komik erkekleri sever" iddiasını doğrularcasına bir başka güzel girdi; Begüm Kütük.

Kütük de tıpkı Dönmez gibi oyunculuk ve sunuculuk yapıyor. Bir yıldan fazla süredir Yaşaroğlu ile birlikte olan Begüm Kütük ona deliler gibi aşık. Verdiği röportajlarda Erdil Yaşaroğlu'na olan sevgisinden ve 'sonsuz aşktan' söz ediyor. Şanslı karikatürist geçtiğimiz hafta, bebek'te bir kafede karşımıza çıktı. Masasındaki manzara oldukça şaşırtıcıydı. Bir yanında eski sevgilisi Şebnem Dönmez, diğer yanında yeni aşkı Begüm Kütük vardı. Bir de erkek arkadaşları... Halef-selef güzeller objektifimizi fark edince büyük şaşkınlık yaşadı. Erdil Yaşaroğlu ise yüzünü çevirmeye çalıştı. Sonra işi şakaya vuran üçlüden Şebnem Dönmez, "Şimdi siz bunun altına neler döşenirsiniz..." dedi. "Peki ne yazmamızı istersiniz?" diye sorduğumuzda, "Normal insanlar gibi dört kişi oturmuş kahve içiyoruz. Sıradan arkadaşlarız..." yanıtını verdiler. Gün gerçekten sıradandı da, manzara sıra dışıydı! Herhalde 'sıradan arkadaşlar' lafı da Yaşaroğlu'nun mizahçılığından kaynaklanıyordu.

Refik TÜRK
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: