'SADETTİN ÇOK ÖZEL BİR İNSAN!'

Sadettin Saran'ın sahibi olduğu Saran Anadolu Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın maçlarını kaçırmayan Hülya Avşar, sevgilisi Sadettin Bey'in yüreğini çok sevdiğini söyledi.

Magazin

'SADETTİN ÇOK ÖZEL BİR İNSAN!' Saran Anadolu Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı bu sezon oynadığı maçların tamamını kazandı. Takımın en büyük destekçilerinden biri de Hülya Avşar'dı. Sanatçı Saran Anadolu'nun Cadbury Kent ile yaptığı maçta da tribündeki yerini aldı. Saadettin Saran ise her zaman olduğu gibi maçın bitiminden hemen sonra sahaya inerek takımının ve rakibinin oyuncularını tek tek kutladı.

Saran maç sonrasında, 'Hedefimiz hem şampiyon olmak hem de Galatasaray'ın yenilmezliğine son vermek. Türkiye'de 8,5 milyon engelli var. u insanların her alanda kendilerini geliştirebilmeleri için hepimiz üzerine düşen sorumlukları yapalı yardım eli uzatmalıyız' şeklinde konuştu.

'HAYRANLIKLA İZLİYORUM',
Hülya Avşar ise Saran'ın engellilere verdiği destekle ilgili olarak şunları söyledi: 'Bu maçlarda insanların nasıl azimle hayata tutunduklarını ve Sadettin Bey'in engelli sporcular için nasıl bir çaba içinde olduğunu hayranlıkla izliyorum. O çok özel bir insan. Ve ben bu özel insanın engelliler için atan yüreğini çok seviyorum.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: