Sadettin Saran, takipçisine verdiği cevapla olay oldu!

Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic'le yeni bir aşka yelken açan iş insanı Sadettin Saran, sosyal medyadan "Adamı kaptılar be" şeklinde kendisine gelen yoruma cevap verince olay oldu.

Magazin

Sadettin Saran, takipçisine verdiği cevapla olay oldu! İş insanı Saadettin Saran, geçtiğimiz aylarda Mustafa Sandal'dan boşanan Emina Jahovic'e gönlünü kaptırmış, bu ilişkiyi ise uzun süre gözden uzak yaşamıştı. Çift, geçtiğimiz günlerde ise el ele poz vererek artık saklanmadıklarını gözler önüne sermişti. Sürpriz aşk, hem magazin gündeminde hem de sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında böylece yerini aldı.

Son olarak ise Saadettin Saran'a gelen bir yorum ve verdiği cevap çiftin yeniden gündem olmasına neden oldu. Saran, "İyi haftalar" notuyla paylaşım yapınca bir takipçisi, " Adamı kaptılar anasını satayım nesi güzel hafta be" yorumunda bulundu. Saran ise bu yoruma gülücük emojisi koyarak yanıt verdi.

Öte yandan başka bir takipçisi Saadettin Saran'a, ''Bir Boşnak olarak karizmatik adam. Neden kapmasınlar! Geçen gün İstinye Park'ta karşılaştım; resim çekilmek istedim, ne tepki verirsiniz diye yanaşmadım. İnşallah davet edersiniz tanışırız. Bir hayranınız olarak sevgiler, saygılar! Hep mutlu olun" yorumunu yapınca da Saran, "Çekilebiliriz" yorumuyla herkesi gülümsetti.

İŞTE O YORUMLAR:


Emina Jahovic ilk kez konuştu!

Emina Jahovic ilk kez konuştu!Emina Jahovic ve Sadettin Saran artık gizlenmiyorlar!

Sadettin Saran ile Emina Jahovic aşkının ilk karesi!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: