Şafak Pakdemir bilinmeyenlerini anlattı

Asla Vazgeçmem dizisinde ilk başrol deneyimini yaşayan ve gösterdiği başarılı performansıyla büyük beğeni toplayan Şafak Pekdemir başrol olma kaygısı olmadığını söylüyor ve “Kariyer planlamasını başrol olacağım diye yapanlar için bu durum zor olabilir ama derdiniz oyuncu olmaksa bunu çok sorun etmezsiniz” diyor.

Magazin

Şafak Pakdemir bilinmeyenlerini anlattı *Nasıl bir sezondu için?

-Yorucu ve keyifli bir sezon geçirdik. Bu kadar ortalık karışıkken, her başlayan dizi birkaç bölüm sonra biterken biz gayet keyifli bir yıl geçirdik.


*Dizi dışında başka bir projeyle ilgilenmiyorsunuz neden?

-Asla Vazgeçmem ilk başrol dizim ve uzun soluklu işim olduğu için bu tempoya alışmam biraz uzun sürdü. Öğrencilik hayatımdan beri ezberimin bir gecce öncesinden tam olması için durmadan çalışırım. Normal bir ezber için üç mesai yeterken ben yedi mesai yapanlardanım. Bu yüzden başka bir şey yapmaya zamanım olmadı. Ama bu tempoya alıştım. Dizi dışında canım artık tiyatro yapmak istiyor.


*Başrol sorumluluğu nasılmış?

-Allah’tan tek başıma aldığım bir sorumluluk değil. Amine (Gülşe) ve Tolga (Sayışman) ile üç başrolüz. İkisi de çok enerjik ve keyifli insanlar olduğu için onun stresini çok hissetmedim.

İşte o röportajın devamı;
Fotoğraflar için tıklayınız...

Kaynak: gazetevatan.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: