SAĞ ELLE İNTİHAR ETMİŞ OYSA SOLAKTI

Sibel Gökçe, evinde başından tabancayla vurulmuş bulunan ünlü işletmeci Ceylan Çaplı için 'Sağ elle ateş ettiği belirlenmiş. Oysa Çaplı solaktı' dedi..

Magazin

SAĞ ELLE İNTİHAR ETMİŞ OYSA SOLAKTI Ünlü işletmeci Ceylan Çaplı'nın İstanbul Beyoğlu Feridiye Caddesi'ndeki evinde ölü bulunması, yakınları tarafından şüpheli bulundu. Çaplı'nın 'Twenty' ve '2019' isimli gecce kulüplerinin işletmeciliğini yaptığı, ancak İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bu mekânların yerini istimlak etmesiyle bunalıma girdiği belirtildi.

İntihar etmesi için o kadar önemli bir sebebinin bulunmadığını belirten yakın arkadaşlarından oryantal Sibel Gökçe ise Çaplı'nın şeker hastası olduğu için içkiyi dahi bıraktığını kaydetti. Arkadaşının intihar etmesine ihtimal vermediğini söyleyen Gökçe şöyle konuştu:

'Olay günü DJ'lerine tahsis ettiği beş katlı apartmanının en üst katında oturan Çaplı'dan gün boyu haber alamayan bir arkadaşı, durumu polise bildirdi. Eve gelen polis kapıyı çilingir yardımıyla açtı. Ceylan'ın sağ eliyle kendisine ateş ederek öldüğü belirlenmiş. Ama Ceylan solaktı. Ölümü şüpheli.' Gökçe, apartmanın her katında güvenlik kamerası bulunduğunu ve polisin görüntüleri incelemeye aldığını belirtti. Çaplı'nın ölümünün cinayet mi yoksa intihar mı olduğu Adli Tıp Kurumu'daki incelemenin ardından netlik kazanacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: