Sağlık reformu için soyundu!

Nina Dobrev ABD başkanı Obama'nın bir kaç hafta önce hayata geçirdiği sağlık reformu Obamacare'e soyunarak destek verdi.

Dünya Magazin

Sağlık reformu için soyundu! ABD ’de yürütülen sağlık reformu Obamacare’e ünlülerden destek gelmeye devam ediyor. Reform paketine destek veren ünlüler kervanına en son oyuncu Nina Dobrev katıldı. Dobrev ABD Başkanı Barack Obama ’nın başlattığı sağlık reformunu desteklemek için çıplak poz verdi.

‘Vampire Diaries’ dizisinin başrol oyuncusu Nina Dobrev üzerinde kampanyanın sloganı olan ‘Getcovered’ yazılı bir kağıt tutarak çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı. Fotoğrafın altına “Kanadalıyım ve Kanada ’da hepimizin sağlık sigortası var. Sigortanız yoksa çıplak sayılırsınız” yazdı. Daha önce Julianne Moore, Sarah Silverman, John Legend ve Lady Gaga gibi ünlüler Obamacare’e verdikleri desteği açıklamışlardı. Reform paketi sayesinde ABD’de sağlık sigortası olmayan 50 milyon kişinin sigortalanması amaçlanıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: