Sağlıkla uzayan saçlar!

Sağlığını yitiren saçlar argan ve zeytinyağının iyileştirici gücüyle yeniden canlanıyor...

Kadın

Sağlıkla uzayan saçlar! Sık işlem görmüş, zamanla elastikiyetini kaybetmiş saçlara çözüm!

Argan ve Zeytinyağlı Şampuan ile Sağlıkla Uzayan Saçlar

İçeriğindeki yoğun argan ve zeytinyağı özleriyle kırık saç uçlarını onaran Ashley Joy Argan ve Zeytinyağlı Şampuan, saçlarınızı yeniden sağlığına kavuşturuyor.

Saçın uzamasını ve güçlenmesini destekleyen formülüyle saçtaki yıpranmayı gözle görülür şekilde azaltan Ashley Joy Argan ve Zeytinyağlı Şampuan, içeriğindeki argan yağı ile saçlarınızı nemlendirerek daha parlak ve canlı görünmesini sağlıyor. Zeytinyağı ise saç uçlarının kırılmasını önlemeye yardımcı oluyor. Keratin yapının zayıflamasıyla birlikte daha kolay kırılan saçlar, argan yağının nemlendirici etkisi ve zeytinyağının kırıkları onarma gücüyle yeniden şekilleniyor. Düzenli kullanımında saçlarınızın yeniden yapılanmasını destekleyen ürün, saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım yapıyor. Paraben ve parafin içermeyen şampuan tüm saç tipleri için ideal.


Kişisel bakım markanız Ashley Joy’un saç bakım ürünlerine Watsons mağazalarının yanı sıra Harvey Nichols, Brandroom, Lidyana.com ve makyajtrendi.com’dan ulaşabilirsiniz.


Ashley Joy Hakkında

Markanın yolculuğu Aslı Şen’in kendi saçları için bakım ürünü aramasıyla başlar. Şen’in farklı yağları karıştırarak keşfettiği bakım ürünlerini yakınlarına hediye etmesi ve devamında aldığı olumlu yorumlar Ashley Joy’un doğuşunun habercisi olur. Dünyaca ünlü kimyagerlerin ve bitki bilim uzmanlarının katkılarıyla hazırlanan formüller Aslı Şen’in girişimciliğiyle 2016 yılında hayata geçirilir. Kadınların ne istediğini çok iyi bilen Aslı Şen’in yoğun araştırmalar sonrası hazırladığı karışımlardan oluşan Ashley Joy ürünleri Hunca Kozmetik’in Tekirdağ – Çerkezköy’deki tesislerinde üretiliyor. Sağlık ve doğallığa önem veren markanın ürünleri Harvey Nichols, Brandroom, Lidyana.com, makyajtrendi.com ve şimdi de Watsons’larda satılıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: