Sağlıklı yaşamın kapıları ‘Zubizu Wellness’ ile açıldı

Türkiye’de ilk kez alanında uzman isimler ve markaların katılımıyla düzenlenen ‘ZUBİZU Wellness’ etkinliği, Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşti.

Yaşam

Sağlıklı yaşamın kapıları ‘Zubizu Wellness’ ile açıldı ZUBİZU’nun ev sahipliğinde, Canan & İris Pop-Up Events tarafından düzenlenen ‘ZUBİZU Wellness’ etkinliğine, Yelda Süren Elmas, Neslişah Alkoçlar, Zafer Kozanoğlu, Canan Bolak, Aslı Şen, Verda Alaton, İrem Yargıcı, Selma Türkeş, Alara Malaz, Erica Brown, Etel Baler, Aylin Güney, Şükran Albayrak, Zafer Kozanoğlu gibi isimler katıldı.


Türkiye’de geniş çapta hayata geçirilen ilk ‘wellness’ alışveriş organizasyonu olan ‘ZUBİZU Wellnes’ etkinliği çok sayıda katılımcının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sağlıklı yaşam tarzını hayatının merkezine alan ZUBİZU üyeleri, bu alanda önde gelen uzmanlar ve farklı sektörlerden birçok marka ile buluşmanın keyfini yaşadı.


Spor, seyahat, giyim, aksesuar, kozmetik ürünlerinin yanı sıra, yiyecek üzerine de ‘doğal ve sağlıklı yaşam marketi’nin kurulduğu etkinlikte ZUBİZU üyelerine özel yüzde 10 indirim imkanı da sunuldu.

‘ZUBİZU Wellness’ etkinliğinde katılımcılar, dünyaca tanınmış antiaging ve wellness uzmanlarının sunumlarını izleme imkanı buldu. Etkinliğe konuşmacı olarak katılan Kardiyolog Uzman Doktor Demet Erciyes, DNAfit Kurucu&CEO’su Avi Lasarow, İç Hastalıkları Endokronoloji ve Metabolizma Uzmanı Doç. Dr. Gökhan Özışık, Enerji Tıbbı Uzmanı ve Holistik Beslenme Danışmanı Özlem Oskay, Sağlıklı Yaşam Koçu Alara Malaz, Biyokimya Anti-Aging Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu, Jinokoloji, Endokrnoloji, Önleyici Tıp Uzmanı ve Psikanalist Dr. Sema Eren, Tamamlayıcı Tıp Uzmanı ve Brennan HS Enerji Terapisti Sintia Mazon ve Mind and Body Specialist and Wellness Expert Steve Comer, konuklara sağlıklı yaşam önerilerinde bulunarak, deneyimlerini paylaştı.


Tüm ziyaretçilere girişin ücretsiz olduğu etkinlik, sabah 10.00’da başlayıp, akşam 20.00’de sona erdi.

ETKİNLİKTEN KARELER;

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: