Sagopa Kajmer'in yanında gizemli güzel!

Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz), eşi Kolera (Esen Güzel) ile 20 yıllık evliliğini geçtiğimiz yıl sonlandırmıştı. Ünlü rapçi, genç bir kadınla Kuruçeşme'de yürürken görüntülendi.

Magazin

Sagopa Kajmer'in yanında gizemli güzel! Sagopa Kajmer, önceki gün genç bir kadınla Kuruçeşme sahilinde yürürken objektiflere yakalandı. Kajmer, art arda patlayan flaşlar karşısında şaşırdı. Ünlü rapçi, magazin muhabirlerinin "Hanımefendi sevgiliniz mi?" sorusuna, "Hanımefendi arkadaşım, birlikte yemek yedik" açıklamasını yaptı.


Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz), Instagram hesabından eşi Kolera (Esen Güzel) ile 11 yıllık evliliklerini sonlandırdıklarını şu sözlerle açıklamıştı: "20 yıllık arkadaşım, en kıymetli dostum ve 11 senelik eşim Esen (Kolera) ile yollarımızı, aldığımız ortak karar doğrultusunda ayırdık, evliliğimizi sonlandırdık. Sevgili Esen’e bana kattıkları ve benim için yaptıkları için minnettârım. Bundan sonrasında her ikimiz için de bambaşka hayatlar var. O nedenle şu andan itibaren lütfen paylaşımlarınızda bizi birbirimize etiketlemeyin. Yorumlarınızda kırıcı olmayın. Bugüne dek bize değer veren, her ikimizin de müziğine kulak veren, konserlerimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm melankolia ailesine teşekkürler. Melankolia bugünden itibaren sadece Sagopa Kajmer ile devam edecek olsa da logodaki el ele tutuşan iki sevgili hep orda kalacak. Sevgilerimle..."

Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz) ve Kolera (Esen Güzel) boşandı

Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz) ve Kolera (Esen Güzel) boşandı

Bunlarda ilginizi çekebilir: