ŞAHAN CEM'E MEYDAN OKUYOR

İlk 3 günde 906.663 kişinin izlediği Cem Yılmaz'ın 'Yahşi Batı' filmine komedyenlerden övgü yağdı, ancak Şahan meydan okumayı sürdürdü

Magazin

ŞAHAN CEM'E MEYDAN OKUYOR Cem Yılmaz'ın "Yahşi Batı" filmine en büyük destek komedyenlerden geldi. Yılmaz Erdoğan, Engin Günaydın, Beyazıt Öztürk ve ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, "Yahşi Batı"yı beğendiklerini açıkladı.

Bu arada 1 Ocak Cuma günü vizyona giren Yılmaz'ın filmini; 3 günde 906.663 kişi izledi. "Yahşi Batı" bu rakamla, "Recep İvedik 2" ve "Kurtlar Vadisi Irak"tan sonra tüm zamanların en iyi 3. açılış rakamına ulaştı. "Yahşi Batı", 3 gündeki 8 milyon 431 bin 853 TL'lik hasılatıyla ise "tüm zamanların en yüksek açılış hasılatı rakamı" rekorunu kırdı.

Çıtayı ben belirlerim!

Cem Yılmaz'ın hayranı olduğunu söyleyen Şahan Gökbakar, ekledi: "Cem'le problemim yok. Şu sıralar 'Recep İvedik 3'ün çekimleriyle uğraştığım için "Yahşi Batı"yı izleyemedim. Bildiğim kadarıyla filmde; Türkler Cem'in eski filmlerinde olduğu gibi yine bir yerlere gidiyor. Gişe başarısı konusuna gelince de; ben çektiğim filmlerle şubat ayında çıtayı belirliyorum, diğerleri beni geçmeye çalışıyor."


İzleyenler ne dedi?

Beyazıt Öztürk: Cem Yılmaz'ı tabii ki severim ama benim için Demet Evgar'ın yeri ayrı. Demet, çok güzel bir film olan "Yahşi Batı"da kendisine yakışan bir oyunculuk sergilemiş.

Yılmaz Erdoğan: Cem Yılmaz, her zamanki gibi sinema dalındaki başarısını ortaya koymuş. "Yahşi Batı"yı seyrederken çok güldüm. Cem'e gişede başarılar diliyorum.

Acun Ilıcalı: Herkes bekliyor ki; Cem Yılmaz bir film yapsın; gülelim. Filmi izlerken Hollywood yapımlarından aldığım tadı aldım. Cem'in filmlerini 'film' olarak görmeli.

Deniz Seki: Cem Yılmaz, gerçekten vahşi batı yaratmış. Esprilere zaten söyleyecek sözüm yok. Senaryosu, görüntüleri, oyunculuklar her şey tek kelimeyle müthişti.

Engin Günaydın: Filmi çok beğendim. Hatta filmi izlemeden önce başım ağrıyordu, filmi izleyince ağrım kalmadı. Bana iyi geldi, herkese iyi geleceğini düşünüyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: